Alara West Hotel 3

Alara hotelliketti kuuluv sümpaatne 3* hotell looduskaunis kohas mäekünkal Incekumi kauni kalju- ja liivaranna kohal. Lähim keskus Avsallar on 3 km kaugusel.

Koduleht: www.alarahotels.comAsukoht ja üldiseloomustus:Oma kategoorias heatasemeline ja klientide poolt hinnatud hotell, mis asub kõrgel kaldapealsel koos teiste Alara keti hotellidega. Kena territoorium, äärmiselt tagasihoidliku sisustusega toad.Ehitatud 1997. aastal, viimati osaliselt renoveritud 2008, territoorium 6000 m2.Antalya lennujaam: 100 kmAlanya keskus: 24 kmRand ja basseinid:Oma liivarand kohatise peene kiviklibuga. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.Välibassein ▪ väike sisebasseinRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI)Restoran ▪ 3 baariKõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kell 10:00 - 00:00 ▪ disko (hotellis Alara Star)Lisatasu eest: importalkohol ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ joogid diskos ▪ minibaari täitmine Majutus:5-korruselises hoones on 116 tuba, 98% tubadest on osalise või täismerevaatega.▪ Standardtuba - mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, 16 m2▪ Sviit - elutuba, uksega magamistuba, mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps, 26 m²Tubades on: Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer  ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõdu (12 tuba on rõduta)Põrandatel vaipkate-Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused: Pesula ▪ arstikabinet  ▪ spaa (hotellis Alara Star) ▪ kauplused (hotellis Alara Star) ▪ juuksur ▪ internetikohvik (hotellis Alara Star, tasuline)Lastele: Lastebassein ▪ mänguväljakMeelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Rannavõrkpall ▪ korvpall ▪lauatennis ▪ noolemängHotellis Alara Star: saun ▪ türgi saun ▪ mullivann ▪ kõvakattega tenniseväljak ▪ tennisereketite ja -pallide laenutus ▪ disko (sissepääs)Tasulised teenused:Massaa¾ ▪ veespordialad Hotellis Alara Star: solaarium ▪ piljard ▪ mänguautomaadid ▪ tenniseväljaku valgustus Alara hotelliketti kuuluv sümpaatne 3* hotell looduskaunis kohas mäekünkal Incekumi kauni kalju- ja liivaranna kohal. Lähim keskus Avsallar on 3 km kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Alara West Hotel 3
Alara hotelliketti kuuluv sümpaatne 3* hotell looduskaunis kohas mäekünkal Incekumi kauni kalju- ja liivaranna kohal. Lähim keskus Avsallar on 3 km kaugusel.
Alara West Hotel 3
Alara West Hotel 3

Kodulehtwww.alarahotels.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Oma kategoorias heatasemeline ja klientide poolt hinnatud hotell, mis asub kõrgel kaldapealsel koos teiste Alara keti hotellidega. Kena territoorium, äärmiselt tagasihoidliku sisustusega toad.
Ehitatud 1997. aastal, viimati osaliselt renoveritud 2008, territoorium 6000 m2.

Antalya lennujaam: 100 km
Alanya keskus: 24 km


Rand ja basseinid:
Oma liivarand kohatise peene kiviklibuga. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.

Välibassein ▪ väike sisebassein

Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas (AI)

Restoran ▪ 3 baari


Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kell 10:00 - 00:00 ▪ disko (hotellis Alara Star)

Lisatasu eest: importalkohol ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ joogid diskos ▪ minibaari täitmine 


Majutus:
5-korruselises hoones on 116 tuba, 98% tubadest on osalise või täismerevaatega.
▪ Standardtuba - mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, 16 m2
▪ Sviit - elutuba, uksega magamistuba, mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps, 26 m²


Tubades on: 
Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer  ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõdu (12 tuba on rõduta)
Põrandatel vaipkate-
Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused
Pesula ▪ arstikabinet  ▪ spaa (hotellis Alara Star) ▪ kauplused (hotellis Alara Star) ▪ juuksur ▪ internetikohvik (hotellis Alara Star, tasuline)


Lastele
Lastebassein ▪ mänguväljak


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Rannavõrkpall ▪ korvpall ▪lauatennis ▪ noolemäng

Hotellis Alara Star: saun ▪ türgi saun ▪ mullivann ▪ kõvakattega tenniseväljak ▪ tennisereketite ja -pallide laenutus ▪ disko (sissepääs)


Tasulised teenused:
Massaa¾ ▪ veespordialad 

Hotellis Alara Star: solaarium ▪ piljard ▪ mänguautomaadid ▪ tenniseväljaku valgustus

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Alara West Hotel 3 Alara hotelliketti kuuluv sümpaatne 3* hotell looduskaunis kohas mäekünkal Incekumi kauni kalju- ja liivaranna kohal. Lähim keskus Avsallar on 3 km kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,