Al Bustan Hotel Flats

Kenad külaliskorterid vaid 15-minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast. Konditsioneeriga apartementide juures bassein, saun ja jõusaal.

ÕuealaVälibassein, Välibassein (aastaringselt)TegevusedAjalehed, Saun, SpordisaalToit & jookRestoran (Rootsi laud), Hommikusöök hotellitoasInternetTasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.ParkimineTasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).TeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Lennujaamatransport, Ärikeskus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Kingapuhastus, Toidupakk lõunaks, Autorent, Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (tasuta), Transporditeenus (lisatasu eest)ÜldineLift, Seif, Suitsetamine on eraruumides ja avalikes kohtades keelatud , Konditsioneer Kenad külaliskorterid vaid 15-minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast. Konditsioneeriga apartementide juures bassein, saun ja jõusaal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Al Bustan Hotel Flats
Kenad külaliskorterid vaid 15-minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast. Konditsioneeriga apartementide juures bassein, saun ja jõusaal.
Al Bustan Hotel Flats
Õueala
Välibassein, Välibassein (aastaringselt)
Tegevused
Ajalehed, Saun, Spordisaal
Toit & jook
Restoran (Rootsi laud), Hommikusöök hotellitoas
Internet
Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.
Parkimine
Tasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Lennujaamatransport, Ärikeskus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Kingapuhastus, Toidupakk lõunaks, Autorent, Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (tasuta), Transporditeenus (lisatasu eest)
Üldine
Lift, Seif, Suitsetamine on eraruumides ja avalikes kohtades keelatud , Konditsioneer
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Al Bustan Hotel Flats Kenad külaliskorterid vaid 15-minuti kaugusel Dubai rahvusvahelisest lennujaamast. Konditsioneeriga apartementide juures bassein, saun ja jõusaal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,