Acapulco 4

Heatasemeline ja klientide poolt kiidetud 4 tärni hotell asub Lloret de Mari keskuse ja ranna lähedal. Ilus ja roheline territoorium. Bassein mullivanniga.

... Acapulco 4Hotell asub umbes lühikese jalutuskäigu kaugusel nii rannast kui ka Lloret de Mar  elavast keskusest.Bussipeatus on hotelli kõrval. Perehotell, mis tegutseb sama perekonna käe all ligi 50 aastat, see tagab hea teeninduse ja koduse õhkkonna.  Territooriumil on ilus aed, päikeseterass, välisbassein mullivanniga. Lisaks internetipunkt ja mängudetuba. Hotellis on 200 numbrituba. Enamjaolt 2- toad.  9 peretuba. Apartemendid 55 m2 ja max mahutab 2+3 last.Kõigil tubadel on rõdud. Konditsioneer ja küttesüsteem. Töölaud. Nii vann kui duss, tualetttarbed. Fööni saab  tasuta laenutada  vastuvõtust. Ühisruumides on WIFI tasuta. Auto- ja jalgratta rentimise võimalus. Heatasemeline ja klientide poolt kiidetud 4 tärni hotell asub Lloret de Mari keskuse ja ranna lähedal. Ilus ja roheline territoorium. Bassein mullivanniga. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Acapulco 4
Heatasemeline ja klientide poolt kiidetud 4 tärni hotell asub Lloret de Mari keskuse ja ranna lähedal. Ilus ja roheline territoorium. Bassein mullivanniga.
...
Acapulco 4
Hotell asub umbes lühikese jalutuskäigu kaugusel nii rannast kui ka Lloret de Mar  elavast keskusest.Bussipeatus on hotelli kõrval.

Perehotell, mis tegutseb sama perekonna käe all ligi 50 aastat, see tagab hea teeninduse ja koduse õhkkonna. 

Territooriumil on ilus aed, päikeseterass, välisbassein mullivanniga. Lisaks internetipunkt ja mängudetuba.

Hotellis on 200 numbrituba. Enamjaolt 2- toad.  9 peretuba. Apartemendid 55 m2 ja max mahutab 2+3 last.
Kõigil tubadel on rõdud. Konditsioneer ja küttesüsteem. Töölaud. Nii vann kui duss, tualetttarbed. Fööni saab  tasuta laenutada  vastuvõtust.

Ühisruumides on WIFI tasuta. Auto- ja jalgratta rentimise võimalus.Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Acapulco 4 Heatasemeline ja klientide poolt kiidetud 4 tärni hotell asub Lloret de Mari keskuse ja ranna lähedal. Ilus ja roheline territoorium. Bassein mullivanniga.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,