AMWAJ ROTANA JUMEIRAH BEACH 5*

Uus, luksuslik hotell Dubai uues äri- ja puhkusekeskuses, mis sobib puhkuseks peredele koos lastega või ilma.Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal.

Emiraat: Dubai Koduleht: www.rotana.com Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal. Hotell asub rannapromenaadil, ümbruses on palju kohti jalutamiseks ja ajaveetmiseks: kauplusi, restorane, baare jms. Avatud 2010. aastal. Klientide poolt väga kiidetud. Dubai lennujaam: 30 km Dubai World Trade Center: 20 km Interneti ja Meedia City: 5 км Rand ja basseinid:Oma rand. Kontrollitava temperatuuriga välibassein ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:▪ hinnas hommikusöögid Pearestoran ▪ Itaalia restoran/ vinoteek ▪ Jaapani ja Ameerika menüürestoranid ▪ 2 baari Lobbibaar on avatud ööpäevaringselt. Toitu on võimalik ööpäevaringselt tuppa tellida. Majutus:Hotellis on 301 tuba ja sviiti. Kõik toad on kas osalise või täismerevaatega. Toatüübid:▪ klassikaline merevaatega tuba: 42 m2, osaline vaade merele ja Palmisaarele. ▪ merevaatega paremtuba (premium sea view): 42 m2, täismerevaade ▪ Rotana klubituba: 42 m2, täismerevaade. Klubitubade elanikud saavat kasutada Rotana klubisalongi, kus kindlatel kellaaegadel pakutakse jooke ja suupisteid, on olemas ajalehed ja tasuta internet. Lisaks on hotellis erinevaid sviite. Huvi korral küsige infot ja pakkumist. Tubades on: teler paljude satelliitkanalitega ▪ vann / dušš ▪ individuaalselt kontrollitav kliimaseade ▪ hommikumantlid ▪ föön ▪ seif ▪ kiire ühendusega internet (tasuline) ▪ tee- ja kohvikomplekt ▪ kirjutuslaud ▪ minibaar (tasuline) Teenused: rahavahetus ▪ ärikeskus ▪ arstiabi ▪ kauplused ▪ autorent ▪ parkla ▪ ilusalong ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ traadita internet (tasuline) ▪ konverentsisaalid ▪ tasuta bussiühendus suurtesse ostukeskustesse Lastele: lastebassein ▪ lastemenüü ▪ lapsehoidja (tellimisel, tasuline) Meelelahutus ja sport: tervisekeskus hästi varustatud jõusaaliga ▪ saun ▪ aurusaun ▪ massaa¾itoad Uus, luksuslik hotell Dubai uues äri- ja puhkusekeskuses, mis sobib puhkuseks peredele koos lastega või ilma.Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
AMWAJ ROTANA JUMEIRAH BEACH 5*
1 032.-
Uus, luksuslik hotell Dubai uues äri- ja puhkusekeskuses, mis sobib puhkuseks peredele koos lastega või ilma.Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal.
AMWAJ ROTANA JUMEIRAH BEACH 5*
AMWAJ ROTANA JUMEIRAH BEACH 5*Emiraat:
Dubai
Koduleht: www.rotana.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal. Hotell asub rannapromenaadil, ümbruses on palju kohti jalutamiseks ja ajaveetmiseks: kauplusi, restorane, baare jms. Avatud 2010. aastal. Klientide poolt väga kiidetud.


Dubai lennujaam: 30 km
Dubai World Trade Center: 20 km
Interneti ja Meedia City: 5 км


Rand ja basseinid:

Oma rand.

Kontrollitava temperatuuriga välibassein ▪ lastebassein


Restoranid ja toitlustamine:

▪ hinnas hommikusöögid


Pearestoran ▪ Itaalia restoran/ vinoteek ▪ Jaapani ja Ameerika menüürestoranid ▪ 2 baari


Lobbibaar on avatud ööpäevaringselt. Toitu on võimalik ööpäevaringselt tuppa tellida.


Majutus:

Hotellis on 301 tuba ja sviiti. Kõik toad on kas osalise või täismerevaatega. Toatüübid:

▪ klassikaline merevaatega tuba: 42 m2, osaline vaade merele ja Palmisaarele.
▪ merevaatega paremtuba (premium sea view): 42 m2, täismerevaade
▪ Rotana klubituba: 42 m2, täismerevaade. Klubitubade elanikud saavat kasutada Rotana klubisalongi, kus kindlatel kellaaegadel pakutakse jooke ja suupisteid, on olemas ajalehed ja tasuta internet.


Lisaks on hotellis erinevaid sviite. Huvi korral küsige infot ja pakkumist.


Tubades on:
teler paljude satelliitkanalitega ▪ vann / dušš ▪ individuaalselt kontrollitav kliimaseade ▪ hommikumantlid ▪ föön ▪ seif ▪ kiire ühendusega internet (tasuline) ▪ tee- ja kohvikomplekt ▪ kirjutuslaud ▪ minibaar (tasuline)


Teenused: rahavahetus ▪ ärikeskus ▪ arstiabi ▪ kauplused ▪ autorent ▪ parkla ▪ ilusalong ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ traadita internet (tasuline) ▪ konverentsisaalid ▪ tasuta bussiühendus suurtesse ostukeskustesse


Lastele: lastebassein ▪ lastemenüü ▪ lapsehoidja (tellimisel, tasuline)


Meelelahutus ja sport: tervisekeskus hästi varustatud jõusaaliga ▪ saun ▪ aurusaun ▪ massaa¾itoad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
AMWAJ ROTANA JUMEIRAH BEACH 5* Uus, luksuslik hotell Dubai uues äri- ja puhkusekeskuses, mis sobib puhkuseks peredele koos lastega või ilma.Hotell asub mere rannal jahisadama ja Jebel Ali vabakaubandustsooni lähedal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,