Sliema Chalet Hotel 3*

Sliema Chalet asub Sliema rannapromenaadi ääres, otse ranna vastas. Hotellis on konditsioneeriga toad ja restoran. Bussijaam ja parvlaevaterminal jäävad vaid 500 meetri kaugusele.

Hotelli Sliema Chalet katuseterrassilt avaneb kaunis vaade Vahemerele. Restoranist Chalet avaneb vaade promenaadi poole. Restoran pakub traditsioonilisi Malta toite ja Vahemere köögi roogasid. Kõik toad on privaatse vannitoaga. Mõnedel tubadel on privaatne terrass, kust avaneb vaade merele. Vastuvõtust saab laenutada minikülmikut ja televiisori kaugjuhtimispulti. Ööpäevaringselt avatud vastuvõtus saab ka autot rentida ja lennujaama transporditeenust broneerida. WiFi-ühendus on saadaval fuajees ja kohvikus Damier. Hotelli Sliema Chalet ümbritsevad kauplused, restoranid ja baarid. Tower Roadi kaubandus- ja meelelahutuskeskus jääb vaid 200 meetri kaugusele. ÕuealaTerrassTegevusedRattalaenutusToit & jookRestoran, Baar, Hommikusöök hotellitoasTeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Keemiline puhastus, Valuutavahetus, Toidupakk lõunaks, Autorent, Faks/PaljundusmasinÜldineToad mittesuitsetajatele, Peretoad, Lift, SeifInternetWiFi-ühendus on saadaval mõningates hotellitubades ja maksab EUR 2,50 tund.WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja maksab EUR 2,50 tund.ParkimineTasuta! Tasuta avalik parkimine on võimalik hotelli lähedal (eelnev broneerimine ei ole võimalik). Sliema Chalet asub Sliema rannapromenaadi ääres, otse ranna vastas. Hotellis on konditsioneeriga toad ja restoran. Bussijaam ja parvlaevaterminal jäävad vaid 500 meetri kaugusele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Sliema Chalet Hotel 3*
Sliema Chalet asub Sliema rannapromenaadi ääres, otse ranna vastas. Hotellis on konditsioneeriga toad ja restoran. Bussijaam ja parvlaevaterminal jäävad vaid 500 meetri kaugusele.
Sliema Chalet Hotel 3*

Hotelli Sliema Chalet katuseterrassilt avaneb kaunis vaade Vahemerele. Restoranist Chalet avaneb vaade promenaadi poole. Restoran pakub traditsioonilisi Malta toite ja Vahemere köögi roogasid. Kõik toad on privaatse vannitoaga. Mõnedel tubadel on privaatne terrass, kust avaneb vaade merele. Vastuvõtust saab laenutada minikülmikut ja televiisori kaugjuhtimispulti. Ööpäevaringselt avatud vastuvõtus saab ka autot rentida ja lennujaama transporditeenust broneerida. WiFi-ühendus on saadaval fuajees ja kohvikus Damier. Hotelli Sliema Chalet ümbritsevad kauplused, restoranid ja baarid. Tower Roadi kaubandus- ja meelelahutuskeskus jääb vaid 200 meetri kaugusele.

Õueala
Terrass
Tegevused
Rattalaenutus
Toit & jook
Restoran, Baar, Hommikusöök hotellitoas
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Pagasihoid, Toateenindus, Keemiline puhastus, Valuutavahetus, Toidupakk lõunaks, Autorent, Faks/Paljundusmasin
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Peretoad, Lift, Seif
Internet
WiFi-ühendus on saadaval mõningates hotellitubades ja maksab EUR 2,50 tund.
WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja maksab EUR 2,50 tund.
Parkimine
Tasuta! Tasuta avalik parkimine on võimalik hotelli lähedal (eelnev broneerimine ei ole võimalik).
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Sliema Chalet Hotel 3* Sliema Chalet asub Sliema rannapromenaadi ääres, otse ranna vastas. Hotellis on konditsioneeriga toad ja restoran. Bussijaam ja parvlaevaterminal jäävad vaid 500 meetri kaugusele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,