Hilton Dubai Jumeirah 4+

Dubai jalakäijate promenaadi The Walk lähedal asuv heatasemeline hotell. Lähümbruskonnas palju restorane ja kauplusi. Ümbruses linnaliiklus, hotelli läheduses ehitus, mille töödemüra võib aeg-ajalt kuulda olla.

Koduleht: http://www3.hilton.com/en/hotels/uae/hilton-dubai-jumeirah-resort-DXBJBHI/index.htmlKuurort: Jumeirah, DubaiKeskus: 30 km, Bur DubaiRand: rannas Hotell: ehitati 2000.a., 12 korrust, liftid, 24t avatud vastuvõtt, konverentsiruumid, tasuline wifi.  5 restorani, 5 baari, basseinibaar, toateenindus,  täiskasvanute ja lastebassein, aed, basseini- ja rannarätikud, jõusaal, saun, lamamistoolidega rand (tasuta), rannas rannavolle ja veespordikeskus. Lastele mänguväljak ja mängutuba. Hotelli registreerimisel nõutakse külastajatelt võimalike kulutuste tarbeks garantiiks kas krediitkaarti või sularahadeposiiti 350 AED ööpäeva eest (u 73€).Toitlustamine: Hommikusöök. Õhtusöök lisatasu eest.Toas: 389 ruumikat tuba (34 m2). Toas on  kliimaseade, TV, minibaar, föön, vannituba (vann, dush, wc), triikimisvahendid. Vaade tänavale või mere poole (lisatasu). Tuppa mahub kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 12a laps (lisavoodile).Hind: al. 2190 EUR/reisija Dubai jalakäijate promenaadi The Walk lähedal asuv heatasemeline hotell. Lähümbruskonnas palju restorane ja kauplusi. Ümbruses linnaliiklus, hotelli läheduses ehitus, mille töödemüra võib aeg-ajalt kuulda olla. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hilton Dubai Jumeirah 4+
Dubai jalakäijate promenaadi The Walk lähedal asuv heatasemeline hotell. Lähümbruskonnas palju restorane ja kauplusi. Ümbruses linnaliiklus, hotelli läheduses ehitus, mille töödemüra võib aeg-ajalt kuulda olla.
Hilton Dubai Jumeirah 4+
Koduleht: http://www3.hilton.com/en/hotels/uae/hilton-dubai-jumeirah-resort-DXBJBHI/index.html
Kuurort: Jumeirah, Dubai
Keskus: 30 km, Bur Dubai
Rand: rannas

Hotell: ehitati 2000.a., 12 korrust, liftid, 24t avatud vastuvõtt, konverentsiruumid, tasuline wifi.  5 restorani, 5 baari, basseinibaar, toateenindus,  täiskasvanute ja lastebassein, aed, basseini- ja rannarätikud, jõusaal, saun, lamamistoolidega rand (tasuta), rannas rannavolle ja veespordikeskus. Lastele mänguväljak ja mängutuba.
Hotelli registreerimisel nõutakse külastajatelt võimalike kulutuste tarbeks garantiiks kas krediitkaarti või sularahadeposiiti 350 AED ööpäeva eest (u 73€).

Toitlustamine: Hommikusöök. Õhtusöök lisatasu eest.

Toas: 389 ruumikat tuba (34 m2). Toas on  kliimaseade, TV, minibaar, föön, vannituba (vann, dush, wc), triikimisvahendid. Vaade tänavale või mere poole (lisatasu). Tuppa mahub kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 12a laps (lisavoodile).

Hind: al. 2190 EUR/reisija

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hilton Dubai Jumeirah 4+ Dubai jalakäijate promenaadi The Walk lähedal asuv heatasemeline hotell. Lähümbruskonnas palju restorane ja kauplusi. Ümbruses linnaliiklus, hotelli läheduses ehitus, mille töödemüra võib aeg-ajalt kuulda olla.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,