Costa Adeje Grand Hotel 5-

Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused.

Aadress: Av. De Bruselas 16, Adeje Koduleht: http://www.gfhoteles.com/es/adeje-gran-hotel.html Kuurort: Costa Adeje Keskus: u 600m Rand: u 400m Asukoht: Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused. Hotell: 2001.a ehitatud luksuslik hotell. Hotell on ehitatud U kujuliselt, 5 korrust, mitu lifti. Konverentsiruumid, internetikohvik, tasuta WIFI lobbys, parkla, autorent, juuksur. Hotellis on 4 baari ja 4 restorani, sh buffet-restoran La Finca ning a’ la carte La Laja (ainult sviitide elanikele), basseinibaar, kus pakutakse snäkke. Hotellis mitmeid suveniiripoode ja butiike. Hotelli avaras aias kaks täiskasvanute basseini, lastebassein, lamamisoolid, tasuta basseinirätikud. Hotelli katusel täiskasvanute bassein ja päikeseterrassiga. 1 tenniseväljak. Heatasemeline spaa-keskus, kus pakutakse erinevaid näo- ja kehahooldusi, massaa¾, saunad, basseinid. Lastele miniklubi ja mänguväljak. Toitlustamine: Hommikusöök. Lisatasu eest lõuna- ja õhtusöögid ning kõik hinnas teenus. NB! 20.12. väljumisel on lõuna- ja õhtusöögi ning kõik hinnas lisatasu hinnas pidulik jõuluõhtusöök 25.12. Ainult hommikusöögiga majutuse ostnutel jõuluõhtusööki hinnas ei ole. 27.12 väljumisel on pidulik aastavahetuse õhtusöök 31.12 hinnas! Toad: Hotellis 434 standardtuba, 14 senior, 4 royal ja 1 imperial sviiti. Toad on avarad (40m2) ning elegantse pehmetes toonides sisustusega. Toas on kas 2 eraldi (110x200 cm) või 1 suur voodi (180x200 cm) ning diivanvoodi, mis on kasutusel lisavoodina. Toas SAT-TV, muusikakanal, rõdu, internetivõimalus, seif (lisatasu). Vannitoas vann, föön, pesemisvahendid, hommikumantel. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut ja beebi. Enamik tube maavaatega. Külgmerevaade lisatasu eest. Senior sviit on avar (60 m2), elutuba, magamistuba, kaks rõdu, üks suur voodi (200x200 cm), elutoas diivanvoodi, mida saab kasutada lisavoodina. Senior sviiti majutatakse maksimaalselt 2 täiskasvanut, laps ning beebi. Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Costa Adeje Grand Hotel 5-
Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused.
Costa Adeje Grand Hotel 5-Aadress: Av. De Bruselas 16, Adeje
Koduleht: http://www.gfhoteles.com/es/adeje-gran-hotel.html
Kuurort: Costa Adeje
Keskus: u 600m
Rand: u 400m


Asukoht: Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused.

Hotell: 2001.a ehitatud luksuslik hotell. Hotell on ehitatud U kujuliselt, 5 korrust, mitu lifti. Konverentsiruumid, internetikohvik, tasuta WIFI lobbys, parkla, autorent, juuksur. Hotellis on 4 baari ja 4 restorani, sh buffet-restoran La Finca ning a’ la carte La Laja (ainult sviitide elanikele), basseinibaar, kus pakutakse snäkke. Hotellis mitmeid suveniiripoode ja butiike.

 

Hotelli avaras aias kaks täiskasvanute basseini, lastebassein, lamamisoolid, tasuta basseinirätikud. Hotelli katusel täiskasvanute bassein ja päikeseterrassiga. 1 tenniseväljak. Heatasemeline spaa-keskus, kus pakutakse erinevaid näo- ja kehahooldusi, massaa¾, saunad, basseinid. Lastele miniklubi ja mänguväljak.

Toitlustamine: Hommikusöök. Lisatasu eest lõuna- ja õhtusöögid ning kõik hinnas teenus.
NB! 20.12. väljumisel on lõuna- ja õhtusöögi ning kõik hinnas lisatasu hinnas pidulik jõuluõhtusöök 25.12.

Ainult hommikusöögiga majutuse ostnutel jõuluõhtusööki hinnas ei ole.
27.12 väljumisel on pidulik aastavahetuse õhtusöök 31.12 hinnas!

 

Toad: Hotellis 434 standardtuba, 14 senior, 4 royal ja 1 imperial sviiti.
Toad on avarad (40m2) ning elegantse pehmetes toonides sisustusega. Toas on kas 2 eraldi (110x200 cm) või 1 suur voodi (180x200 cm) ning diivanvoodi, mis on kasutusel lisavoodina. Toas SAT-TV, muusikakanal, rõdu, internetivõimalus, seif (lisatasu). Vannitoas vann, föön, pesemisvahendid, hommikumantel. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut ja beebi. Enamik tube maavaatega. Külgmerevaade lisatasu eest.
Senior sviit on avar (60 m2), elutuba, magamistuba, kaks rõdu, üks suur voodi (200x200 cm), elutoas diivanvoodi, mida saab kasutada lisavoodina. Senior sviiti majutatakse maksimaalselt 2 täiskasvanut, laps ning beebi.

Costa Adeje Grand Hotel 5-
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Costa Adeje Grand Hotel 5- Hea asukohaga hotell ranna lähedal, vaiksemas piirkonnas. Läheduses restoranid, baarid, kauplused.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,